1 Kişilik Odalarımız

VIP katımızdaki ferah odalarda kendinizi evinizdeki kadar rahat ve güvende hissedeceksiniz. Odalara özel lüks WC & Banyo bulunmaktadır. Öğrenciye özel; mini buzdolabı, geniş çalışma masası, aynalı giysi dolabı, ayakkabılık ve kitaplık yer almaktadır.


2 Kişilik Odalarımız

VIP katımızdaki ferah odalarda kendinizi evinizdeki kadar rahat ve güvende hissedeceksiniz. Odalara özel lüks WC & Banyo bulunmaktadır. Odalarda; mini buzdolabı, geniş çalışma masası, aynalı giysi dolabı, ayakkabılık ve kitaplık yer almaktadır.

4 Kişilik Odalarımız

Marmara denizi ve adalar manzaralı, ferah odalarımızda konforlu bir yaşam sürebilirsiniz. Her odaya özel lüks WC & Banyo bulunmaktadır. Odalarımızda mini buzdolabı, geniş çalışma masaları, her öğrenciye özel aynalı giysi dolabı, ayakkabılık ve kitaplık yer almaktadır.


6 Kişilik Odalarımız

Rahatınız düşünülerek oldukça geniş dizayn edilen ferah odalarımızda konforlu bir yaşam süreceksiniz. Her odaya özel lüks WC & Banyo bulunmaktadır. Odalarımızda mini buzdolabı, geniş çalışma masaları, her öğrenciye özel aynalı giysi dolabı, ayakkabılık ve kitaplık yer almaktadır.
Kadıköy Yıldız Kız Öğrenci Yurdu